Červenec 2017

ROD JASNÝCH - rodokmen

30. července 2017 v 21:22 | huRIKÁN |  Rod Jasných
Tento článek se bude pravidelně aktualizovat ok %D


Mýtický klan [Kapitola VIII]

30. července 2017 v 21:09 | šutr |  NEW Clan
Holoubek pořádně zaryl drápy do kůry stromu. Oči měl vyvalené strachem a srst mu stála na každém místě na těle. "Pohni!" zavrčela Vraní oko. "Jestli ti to takhle potrvá tak mezitím opadne všechno listí než se na ty větve dostaneš!".

Mýtický klan [Kapitola VII]

29. července 2017 v 22:52 | šutr |  NEW Clan
best anketa evur 2011/2012

Běsnění IX. (Krvavý klan)

28. července 2017 v 18:07 | help me |  NEW Clan
Sníh? pomyslel si Hedvábík. Ale vždyť je to nemožné! Je období zeleného listí!
Nevěřícně pár minut zíral na oblohu, ze které padaly sněhové vločky. Úplně na tajemnou černobílou kočku zapomněl. Chtěl jenom vědět, co tohle způsobilo.

Stále mu bylo neuvěřitelné horko. Měl pocit, že dlouho bez vody nevydrží. Vstal a s naježenou srstí se prodral keři. Jakmile tak učinil, horko ustalo a sníh zmizel z povrchu zemského. Hedvábík byl o to zmatenější. Co to má znamenat?

Běsnění VIII. (Krvavý klan)

24. července 2017 v 23:53 | Židovská hvězda |  NEW Clan
Dlouho jsem přemýšlela nadtím, zda mají mít bylinky v tomto příběhu stejný účinky jako ve Warriors, či zda mají mít stejný účinky jako na nás.
A tak jsem udělala kompromis. c:'
A prosím vás, nekrmte těmato kytkama svá micátka, tedy, pokud je nechcete poslat do Hvězdoklanu.

Mýtický klan [Kapitola VI]

23. července 2017 v 13:43 | šutr |  NEW Clan
Fanfulín popošel ke černé válečnici "Je načase to oznámit klanu".

Měsíční klan II

22. července 2017 v 13:04 | šutr |  NEW Clan
-další matoucí kapitola-

Běsnění kapitola III. - Temný klan

21. července 2017 v 22:38 | i couldn't save her |  Temný klan
Ok, přiznávám, že je to mírně odpadní, ale je mi na kokot a jsem unavená. Odpusťe mi! Další díly snad budou lepší.

Běsnění VII. (Krvavý klan)

18. července 2017 v 21:40 | Niggerstar |  NEW Clan
"Stříbrný měsíci! Jak to dopadlo?" sykl rychle Stračí pírko na velitele, když se vrátil zpátky k hranicím mezi Krvavým a Mýtickým klanem.
"Nevypadají na to, že by se chtěli vzdát toho jezera," zamumlal prostě Stříbrný měsíc. "Jsou vyhládlí a udělají vše, aby nakrmili klan. Ale nemyslím si, že jsou v kondici na velký boj."
"Co s tím provedeme? Je nutné na ně útočit?" blýskla očima Liščí stopa. Zrzavá válečnice nikdy neměla ráda zbytečné bitvy. Bála se totiž ztráty svých blízkých.
"Ještě si to promyslím. Vše se dozvíte na klanovém shromáždění."

Běsnění VI. & V. (Krvavý a Mýtický)

12. července 2017 v 15:22 | Niggerstar und Judestar |  NEW Clan
Stříbrný velitel mezitím hledal svým vyčerpaným zrakem kočky, které ho doprovodí na území Mýtického klanu. Ale nevěděl, komu po tom všem věřit. Měl pocit, že se proti němu celý klan spiknul.
Ale já chci pro ně jen to nejlepší.

Stříbrný měsíc po nekonečné chvíli vylezl na skálu a svolal klan pod skálu. Mnohé klanové kočky probodly svého velitele pohledem. Věděly, o čem bude mluvit. A to se jim vůbec nelíbilo.

Mýtický klan [Běsnení IV]

11. července 2017 v 15:48 NEW Clan
"Ano? Děje se něco?" Ledoocasá došla k zelenému léčiteli. Fanfulín naklonil hlavu směrem k léčitelskému doupěti. Ledoocasá kývla a tiše ho následovala.

Oba prošli skrze liánovou záclonu dovnitř. Přímo před nimi ležela Kuní hvězda.

"Jak je na tom?" Zeptala se černá válečnice. Zelený léčitel sklopil zrak. Jeho oči byly už staré a unavené ale přesto v nich stále tančil živý plamen mladí. "Špatně" sedl si kousek k velitele a Ledoocasá vedle něho. "Obávám se že do té doby než zapadne slunce ztratí svůj život a přidá se k našim předkům"
Ledoocasá překvapeně vyvalila oči "Myslela jsem si, že měla ještě dost životů:
Fanfulín přísně pohlédl na válečnici. "Když Kuní šla pro své životy, nedostala je. Drželi jsme to v tajnosti protože jsme oba věděli že místo ní nastoupí brzy nový velitel"
Poté na chvíli odmlčel. "A je na čase aby jsi převzala své právoplatné místo"

Běsnění kapitola V. (Krvavý klan)

11. července 2017 v 13:46 | bagr |  NEW Clan
"Stříbrný měsíci! Stříbrný měsíci!" sykla unaveně Kaštanová tlapa, když přiběhla i s hlídkou do tábora. Velitel vyskočil ze skály a zíral na Kaštanovou svýma unavenýma očima.
"Co se děje?" mňoukl zničeně Stříbrný měsíc, byť mu bylo jasné, co se děje. Celý den jen doufal, že se tohle nestane.
"Narazili jsme na bandu mýtických prašivek," přerušil Kaštanovou Gepard. "A samozřejmě nám kradli potravu z řeky! Zase! Měli bychom jim dát za vyučenou, Stříbrný měsíci." Velitel ale jen zavrtěl hlavou. V celém klanu se rozhostilo napětí, které by se dalo krájet.

"Nechci prolévat krev. Zajdu za Kuní hvězdou a promluvím si s ní. Jestli i poté budou lovit na našem území, budeme o něj bojovat," oznámil vyčerpaně stříbrný mourek. Klan ale stále nebyl spokojen.
"Mluvit s mýtickými? To vážně? Nechceš jim rovnou i čistit kožichy?" zasyčel Kamenopruh s naježenou srstí a vytaženými drápy. Bylo vidět, že se snažil, aby Stříbrnému nerozpáral kožich.

divně vypadající a naštvaný Kamenopruh xd


"Uklidni se, Kamenný," mňoukl laskavým hlasem Ledovec. "Přeci nechceš roztrhat naše výtečné vztahy s Mýtickým klanem! Přeci jenom, máme tu dva mýtické hosty." Ledovec následně probodl pohledem Němou odpověď, Smrtelného doteka a Temného stína.
"Hlavně, když jeden z nich čeká koťátka. Vždy jsme si přáli mít válečníky dvojí krve, ne?" Jeho hlas stále sršel milostí a laskavostí, ale všem bylo jasné, že by cizí kočky nejraději popravil. Bleskodrápovi se dělalo z bílého válečníka zle. Cožpak tolik záleželo na původu?

"Hlavně, že víc vypadáš jako mýtická kočka jak já!" zazubil se Temný stín na Ledovce. Z bílého válečníka se vytratila všechna hraná milost. Byla nahrazena vztekem, který celou dobu cítil.
"Kdo ti dal právo mluvit, ty mýtický zrádce?" sykl opovržlivě Ledovec. Z jeho ledově modrých očí sršely blesky na všechny strany. Bílý válečník zuřivě skočil před Temného stína. Byl od něj vzdálený jen na jednu myší délku. Něco mu zasyčel do ucha tak, aby to slyšel jen on. Strach bývalého mýtického válečníka byl cítit na míle daleko.

"To by stačilo, Ledovče," řekl rázně Ohnispár. "Temný stín i s Němou tu jsou vítáni, dokud ctí naše pravidla, což dělají."
"Jak jim můžeš věřit, Ohnispáre?" Ledovec spíše zněl zklamaně, než naštvaně. "Když zradili svůj rodný klan, mohou zradit i nás. A nemohu uvěřit, že Smrtelný dotek vyšel beztrestně za schůzky s Němou odpovědí. Teď si bude každý myslet, že si mohou dělat, co chtějí!"

"Zmlkněte už!" vřískla normálně tichá a milá Zlatá tůň. "Mám už po krk těchto hádek! Měli byste být vděční, že Stříbrný měsíc nechce riskovat vaše životy!"

"Děkuji, Zlatá," kývl Stříbrný měsíc na jasně žlutou a krásnou válečnici. "Již hodně koček zemřelo, a nechci, aby se to opakovalo. Ať chcete nebo ne, co nejdříve zajdu za velitelkou Mýtického klanu a promluvím si s ní o tomto nemilém problému."

Běsnění III. (Technický klan)

8. července 2017 v 13:00 Technický klan
Ohnivý konečně polkl poslední kus králíka a melancholicky pohlédl na zamračenou oblohu. Už dlouho slunce nevysvitlo. A dlouho svítit nebude. Bylo příliš slabé na to, aby porazilo nekonečnou armádu černých mračen.

Běsnění kapitola IV. (Krvavý klan)

7. července 2017 v 19:54 NEW Clan
"Já vás dostanu, drzí zablešenci!" vřískla zuřivě Trnka a skočila do řeky. Plavala jak nejrychleji mohla, ale mýtičtí válečníci již utíkali zpět do svého teritoria. Jakmile se dostala na druhý břeh, zuřivě si odplivla. Měla sto chutí je roztrhat na cucky.
Taková drzost! I přes všechna varování stále kradli kořist z řeky! Tohle by kočka z Krvavého klanu nikdy neudělala.
"Vrať se okamžitě zpátky! Nejsme jako oni. Tohle je jejich území," zavoval žlutý kocour s černými skvrnami na Trnku. Ta se rozčileně opět vrhla do řeky a za chvíli byla opět na břehu, kde stáli válečníci Krvavého klanu.
"Tohle jim neprojde. Jediným řešením je boj," zamumlala Trnka a otřepala se.
"Hej! Nemusíš nás mokřit!" vypískla Proužka a uskočila od Trnky. Vypadalo, jako by myslela, že voda je nějaká žíravina.
"Nemáš být blízko mě," odsekla Trnka. Neměla náladu na novopečené učedníky. Chtěla jen rozdrápat mýtické kočky. Chtěla, aby brečely o slitování.
Ach, jak by to bylo krásné.
"Musíme to nahlásit Stříbrnému měsíci," sykla po chvíli Kaštanová tlapa. "Okamžitě."

"Dobrý úlovek!" pochválil rudočerný válečník Bleskodrápa. Ten držel v tlamě nehybné ptačí tělíčko.
"Děkuji," odpověděl Bleskodráp polohlasem. Doufal, že ho kořist přivede na jiné myšlenky, ale nestalo se tak. Stále přemýšlel o Tůni. Naposledy, co ji viděl, byla vychrtlá. Možná mají mýtičtí dlouhodobé problémy s kořistí?
Zlatý válečník zatřepal hlavou. Nesmí na ni myslet. Kdyby někdo přišel na jeho schůzky s Tůní, vyhnali by ho. A Mýtický klan by ho nejspíše nepřijal.
Byl by sám.

"Hej, vypadáš, jako by někdo umřel," mňoukl Rudopruh. "Děje se něco?" Bleskodrápovi se zběsile rozbušilo srdce. Tuší snad starší válečník něco?
"Jen jsem přemýšlel nad tím, proč Hvězdný klan mlčí," odpověděl opatrně Bleskodráp. "Nic špatného jsme přeci neudělali, ne?" Zlatý válečník doufal, že svá slova vybral správně.
"Možná se jim nelíbí, že si sem taháme mýtické kočky!" prskl pro změnu Zuřivý blesk. "Dvě cizí kočky u nás v táboře! Z toho jedna čeká koťata! Není divu, že je Hvězdný klan znechucen!" Slova šedočerného válečníka Bleskodrápa polekala. Kdyby se Zuřivý blesk dozvěděl jeho tajemství, nezbylo by z něj nic.
Ach, co jsem to jen provedl.

Mýtický klan [Běsnení III]

7. července 2017 v 15:20 NEW Clan
"Sakra." vyprskla Tůně. Na druhém konci břehu se objevila hlídka krvavých. "Všichni poberte co můžete a utíkejte!" zřavala Ledoocasá.
Každý pobral dvě ryby rychle se rozběhli do lesa. Mezitím co se měnila tráva na mech pod nohami, válečníci Mýtického klanu mohli jestě slyšet řev krvavé učednice.

Běsnění II. (Technický klan)

2. července 2017 v 17:52 Technický klan
Čus buřti, zrovna jsem na dovce, takže sorry za nepřítomnost
Kapitoly Techňaku budou celkem dost krátký a nejspíš nebudou tolik srozumitelné.
Ale to je ostatně účel.

Dear Theodosia

1. července 2017 v 22:13 | Karamelová/Furča
Dneska pro vás nemám žádnou kapitolu, ale něco jiného s čím se mohu pochlubit. Heh, už nějákou dobu jsem chtěla udělat Hamilton a celkově nějákou animatic pro tento blog. A kdo má tu čest? Ledovec! Ano můj oblíený válečník z krváku. Takový drsňák, který má i svoji milou stránku.
Flag Counter
Flag Counter

Map


Aktivováno dne 9.5.2014