Červen 2017

Běsnění [Měsíční 1]

30. června 2017 v 13:16 | Karamelová/Furča |  NEW Clan
"Vranokotě!" ozval se poplašený hlas. Hnědá matka přiběhla ke své dceři. "Co tady děláš? Máš být ve školece!"
"Já-" vystrašeně ze sebe vydala. "Slyšela jsem hlas jak mne volá."
"Jaký hlas?" naklonila hlavu na bok válečnice. "Jemný! A milý!" vyskočila do vzduchu Vranokotě. "Z tama!" ukázala ocasem na keře.
Krev v žilách hnědé válečnice ztuhla. "Jsi si jistá?" mrkla na své kotě. Vranokotě kývlo.

Pictíky c:

29. června 2017 v 15:03 | Karamelová/Furča
rozhodla jsem se s vámi podělit o moji galerii :D no snad vám po nevypálí oči

mám tam i mega staré obrázky jako třeba tyto

Běsnění kapitola II. - Temný klan

29. června 2017 v 14:57 | Breekachu |  Temný klan
Poštolka se poplašeně rozhlédl, hledal skuliny v obraně Technických válečníků. Ale pod tlakem nemohl přijít na žádný plán. Byl i s Jiskrou v pasti. Prskal na všechny strany, ale Technické kočky to nezastrašilo, spíše se naopak bavily.
"Poslední slova, škvrňata?" zazubil se Ledooký a pochlubil se svými ostrými kovovými drápy. Ale než mohl učedníky popravit, zem se začala třást jako osika. Technické kočky se začaly zmateně rozhlížet a snažely se udržet rovnováhu. Ale pak se uklidnily. Jako by věděly, co se to děje a proč se to děje.
"My si pro vás jednou dojdeme!" zvolaly nepřátelské kočky sborově a následně se pokusily utéct rozzuřené zemi.

Rozpis: Mýtický Klan

29. června 2017 v 12:47 Postavy Mýtického klanu
Jen pro vaši informaci, tohle není přesně aktuální rozpis, je to pár kapitol napřed (nechtěl by se mi pak přepisovat)

Běsnění - Kapitola III (Krvavý)

28. června 2017 v 21:18 | Fekete Verinen Stjerne |  NEW Clan
Kapku kratší, ale co už. Mimochůdem, důležitá věc - jedu nedobrovolně na tejden pryč. Budu se snažit vymejšlet a psát, ale nikdo nezaručuje wifinu, žejo. A hlavně, u kapitol buď picty vůbec nebudou, nebo je přidám později

Mýtický klan [Běsnení II]

28. června 2017 v 11:02 | Karamelová/Furča

Jeho krev bude znovu znovuzrozena a právoplatný dědic nás opět přivede ke slávě.

Lehký déšť padal z nadýchaných mraků na srst čené válečnice. Její oči byly polootevřené a prázdné. Kdysi v nich byl vidět plamen, který nebylo možné zkrotit. Nyní avšak byl plamen uhašen.
"Nachladíš se" slyšela jemný hlas své kamarádky. Ledoocasá opatrně zvedla své unavené oči. Nemusela nic říct. Moment mluvil sám za sebe.

"Zlepší se to. Po čase. Vím že se to zdá nemožné ale věř mi, bude to lepší."

Rozpis Krvavého klanu

27. června 2017 v 19:14 | Sand |  Postavy Krvavého klanu
Takovej nedostatek učedníků, to Hvězdný klan ještě neviděl
Edit: ok, je jich fakt hodně
Edit2: opovažte se kopčit obrázky

Přihláška do MÝTICKÉHO KLANU

27. června 2017 v 16:38 | Karamelová |  Přihlášky

Mýtický klan: O klanu

 • Momentálně nejslabší klan (né na dlouho lol)
 • Velmi spiritálně založený. Jejich vztahy s duchy předků jsou silnější než v jakémkoliv jiném klanu.
 • Jsou to nejzkušenější léčitelé. I válečnici mají základní tréning léčitelství.
 • Špatní bojovníci
 • Excelentní plavci, umí se pohybovat po kamenitém povrchu
 • Většina koček má světlou srst. Černá je extrémní rarita. -> nepřihlašujte
 • Mají hustou srst.
 • Jejich nejsilnější období je zima. Kdy ostatní klany slábnou, oni sílí.
 • Jeden ze dvou prvních klanů.
První velitel: Mýtický měsíc (stříbrný kocour, fialové oči)
Jak už Jé- Černá napsala: Kočka by měla mít realistické barvy, schopnisti a jméno. Více info v prřihlášce do krváku
 1. Zástupce budu vybírat vždy náhodně. Velitel je zabraný. Léčitel i učeň momentálně také.
 2. Můžete si přihlásit do každé skupiny jednu kočku (Učeň, Válečník, Starší)
 3. Pokud kočka čeká koťata se stává matkou a dočasně není válečník. Vyjímkou je, pokud se rozhodne být máti na plný úvazek, poté není válečník (musí si avšak projít tréningem tak i tak)
 4. Kočka může nečekaně zemřít. Neděste se, může se to stávat až moc často, kdo ví. Když zemře, můžete si přihlásit další.

Kapitola 2. - Běsnění (Krvavý)

27. června 2017 v 14:32 | dead inside |  NEW Clan
"Co tím myslíš, že Hvězdný klan mlčí? Jakože ti nechtěli odpovědět na to, proč se stalo to zemětřesení?" zeptala se nejistě Němá odpověď. Čtyřlístek zavrtěl hlavou.
"Ne... Ne. Když jsme se Sněhovou vločkou chtěli besedovat, nikdo nám neodpovídal. Snili jsme, to ano. Byli jsme na místě, kde nikdo nebyl. Jenom ticho. Takové to ticho, které se ti zařeže to kůže a nechce tě pustit. Hledali jsme naše předky, vše jsme prošli, ale nikdo nikde. Jen mrazivá pustina. Hvězdy nás opustily. Omlouvám se."
Klan okamžitě začal mezi sebou zděšeně vyměňovat názory. Zoufalství okamžitě pohltilo vzduch a beznaděj začala objímat končetiny všech válečníků. Šeptala jim baladu o nesmyslnosti bytí.
"Uklidněte se! Chováte se, jako kdybyste byli bezbranná koťata!" zavrčel zdánlivě klidný Ledovec na klan.
"Copak si to neuvědomuješ?" zavrtěla hlavou Větrná bouře. "Naši předkové nás opustili! Jsme sami! Sami! Na vše sami!"
"Děláš, jako by nás vedli den co den za ocásek jak malé slepé kotě!" prskla Trnka a načepýřila se. "Ale tohle tak není! Věřím, že bez nich chvíli přežijeme a že se co nevidět vrátí. Nikam utéct nemůžou, nebo jo?" Učednice se letmo podívala na Ledovce, snad očekávala, že ji pochválí.
"To právě nevíme," povzdechla si Sněhová vločka. "Zdaleka nevíme o Hvězdném klanu vše. Ale jejich zmizení musí mít důvod. Nezbývá nám ale nic jiného, než doufat, že se opravdu vrátí. Nemohli zmizet. Prostě ne."
"Nic s tím prozatím neuděláme," promluvil Stříbrný měsíc. "Nezbývá nám nic jiného, než se vrátit k naším starým povinnostem. Panikou a stresem nic nezměníme. A každopádně..." Vůdce se zhluboka nadechl. "Dnes musíme určit zástupce a-" Než vůdce mohl svou větu dokončit, klan ho přerušil svým nedočkavým mňoukáním. Je tu spousta ambiciózních koček, které by se velmi rády dopracovaly na zástupce. Pach strachu byl rázem fuč.
"Náš nový zástupce bude válečník s bohatými zkušenostmi. Válečník, který by za svůj klan položil i svůj život. Válečník, který bude jednoho dne skvělým velitelem." Stříbrný měsíc se odmlčel. Ledový vánek si hrál s jeho srstí a hřmení v dáli oznamovalo blížící se déšť. Válečníci okamžitě zapomněli na mrtvý Hvězdný klan a upřeně sledovali Stříbrného.
"Ohnispáre," vydechl konečně Stříbrný. Ohnivě zbarvený kocour sebou cukl. Nečekal, že bude vybrán.
"Ode dneška budeš zástupcem Krvavého klanu. Věřím, že tvá moudrost nás dovede daleko." Příslušníci klanu okamžitě podpořili Ohnispára hlasitým mňoukáním.
Až na Ledovce.
"Ale tohle není jediná věc. Naši učedníci bojovali proti Technickému klanu udatně. Jejich statečnost nikdy nebude zapomenuta. Myslím si, že je čas, aby se někteří z nich stali válečníci." Stříbrný se opět na chvíli odmlčel. Na takové proslovy nebyl zvyklý.
"Modráčku, Flíčko, Dešťová tlapko," začal, "váš nepřítel byl silný, ale nevzdali jste se. Byli jste rychlí jako vítr a silní jako oheň. Využili jste všeho, čeho jste se naučili. Bojovali jste jako skuteční válečníci. Modráčku, ode dneška budeš znám jako Modrý plamen. Flíčko, ty budeš známa jako Flekatá a Dešťová tlapko, ty sis vysloužila jméno Dešťová cesta."
"Modrý plamen! Flekatá! Dešťová cesta!" Klan byl potešen novými válečníky. Něco jim říkalo, že je budou potřebovat.
"To ale není vše. Některá koťata jsou již dost silná na to, aby se stala učedníky našeho klanu." Ledovec konečně po dlouhé době zpozorněl.
"Pruhokotě," pobídl zvědavé hnědobílé kotě. "Ode dneška budeš známa jako Proužka."
"Proužka! Proužka!" novopečená učednice byla štěstím bez sebe, ale štěstí odpadlo, když ji Ledovec probodl pohledem.
"Kaštanová tlapo," mňoukl Stříbrný měsíc, "věřím, že jsi zralá na svou první učednici. Očekávám, že ji předáš vše, co tě naučila Tajemná záře." Kaštanová tlapa byla stejně vzrušená jako její učednice.
"A toto kotě," mrkl na ustrašenou bílou kuličku s vyškráblým okem. "Tvé nové jméno bude Jednoočka. Liščí stopo, budeš ji trénovat. Již zesnulá Modroplamínka byla tvou učitelkou a doufám, že její moudrost předáš této učednici." Liščí stopa natěšena mrskla svým chlupatým ocasem a dotkla se Jednooččina nosu. Věděla, že tahle učednice bude potřebovat spoustu pozornosti. Nejenže neměla oko, ale je to nalezenkyně. A nikdo moc nevěří nalezencům od dob, kdy našli Fialku.
"Ještě prosím chvíli vydržte," řekl rázně Stříbrný. "Chtěl bych ještě oznámit, že Sněžná cesta a Němá odpověď čekají koťata a jdou do školky. Naopak Červenka, Zlatá tůň i Noční řeka jdou zpátky do válečnického doupěte."
"Je to už všechno?" zazubil se Rezák. Proslov mu připadal příliš dlouhý a plný vycpávek.
"Ne," povzdechl si Měsíc. "Ještě bych byl rád, abychom si na chvíli vzpomněli na již zesnulé kočky po bitvě s Fialou. Lékorka s Temňákem byli sourozenci a jako sourozenci bojovali bok po boku a spolu i padli v boji proti samotné Mrtvé růži. Nechť je jim země lehká. Nesmím zapomenout na Krvavou sekeru, která sama byla původně z Technických, ale již jako učednice si uvědomila, že být s Fialou není cesta. Přidala se k nám a byť byla neustále podezřívána dokonce samotnou Černou hvězdou, obětovala se pro náš klan. Doufám, že našla ve své duši klid. Rovněž padla i Ohnivá tlapa, naše usměvavá léčitelka. Našli jsme ji bohužel příliš pozdě a zemřela na vykrvácení. Nikdy nezapomeneme na její veselost a trpělivost.
A Černá hvězda, naše velitelka. Statečná, hrdá a ambiciózní. Věřila ve velkolepost našeho klanu a dávala to najevo. Svedla spoustu bitev a získala nám nová území. Ale něco se v ní zlomilo. Zničehonic chtěla poslat náš klan do bitvy s Technickými, což ji a mnoha ostatním stálo život. Důvod nám doteď není znám. Ale doufám, že nás tato ukrutná ztráta nepřipraví o naši slávu. To je vše, klane. Rozchod."

Přihláška do Krvavého klanu

26. června 2017 v 21:15 Přihlášky


JE TO TADY ZAS, MILÉ DĚTI
KRVÁK SE VRACÍ
A S NÍM I FONDÝ

Mýtický klan [Běsnení I]

26. června 2017 v 16:56 | Karamelová |  NEW Clan
Malé černo bílé kotě poskakovalo z kamen na kamen. "Opatrně Ledokotě!" vykřikla hnědá kočka s hnědými očima. "Víš otom že Bělokotě je slepý. Musíš být opatrá ať na něho nespadneš. Radši poď zpátky." Její drobné černé oči spadly ještě jedno na tři koťata hrající si spolu. Se sklopenými uši se vydala zpátky ke svojí matce.

Menší informačka

25. června 2017 v 18:01
Well, vzhledem k tomu, že Warriors blogy vstaly z mrtvých a někteří jejich vlastníci narazili na tento prastarý blog, tak jsem se rozhodla tento blog trošku blíž popsat, u know, informace nikdy nejsou úplně na škodu
Takže
 1. Jsou tu dva vlastníci. Sandstar(Černá hvězda, Fekete Verinen Stjerne) a Furča (Ledoocasá, Karamelová hvězda).
 2. Sandstar zde vlastní Krvavý, Temný a Technický klan, Karamelka Mýtickej.
 3. Nečtěte si starý články. Jsou hnusný a nedávají smysl.
 4. Krvavý klan na tomto blogu není volné pokračování osudu Krvavejch koček od Erin Hunter. Když jsem byla smol, tak jsem nevěděla, že Hunterky něco jako Krvavý klan už měly. Když jsem to zjistila, byla jsem dosti nasraná, lul
 5. Proč kočky Krvavého klanu mají tak retardovaný zbarvení? Je to jednoduché. Krvavý klan vznikl, když jsem hrála The Sims 2. Hodně jsem si hrála s barvičkami c':
 6. Běsnení není inspirace od The Last Hope. Nápad na Běsnění přišel dřív, než The Last Hope bylo vydáno, lol XDDD
 7. Aktivitka tu nebude kdo ví jaká. Už nejsme bohužel jedenáctiletí kidi, kteří mají tunu času. :c
 8. Sandstára má ještě jeden blog xd
 9. Přihlášky jsou stále otevřený, do Krváku, Techňáku a Temňáku se můžete přihlásit vícekrát
 10. To bude asi všecko. Pokud máte nějaký otázečky, tak pište do komentářůxd


Kapitola 1. - Krvavý (Běsnění)

12. června 2017 v 19:05 | ŽUD |  NEW Clan
ok, tenhle díl bude uspěchanej, páč nemám tolik času xd
Flag Counter
Flag Counter

Map


Aktivováno dne 9.5.2014