Leden 2016

Kapitola 9

17. ledna 2016 v 17:59 NEW Clan
"Vrbý tůně!" "Vrbý tůně!" ozývaly se hlasy koček. Nová válečnice se sebevědomě rozlížela okolo sebe. "A nyní" řekla Karamelová hvězda. "Je načase dát poslední válečnické jméno dnes". Její pohled sjel na bílého koura. Ze všech pěti učedníků, jež prošli tréningem, jsem usoudila že ty, jsi ten který si zaslouží toto místo. I přes tvoji slepotu ses stal jedním z nejlepších lovců i bojovníků, vidíš t co ostatní nevidí." Opatrně seskočila ze sklály a popošla ke slepému kocourovi. "Slibuješ, že tvá oddanost bude navždy nálžet našemu klanu, že budeš náš klan sloužit až do konce své generace?"
"Ano" poklonil se.
"Prosím naše předky aby pohlédly na tohoto učedníka. Od toho dne, tvé jméno bude Bílý plamen. Nechť planem hočící v tém srdci tě nikdy neopustí"
"Bílý plamen, Bílý plamen!" ozavl se opět klan. Pět nových válečníků.
"Jme válečníci, není to úúžasné!" přiběhla k němu Ledoocasá. "Teď můžeme chodit z tábora kdy chceme!" vykřikla šťastně Tůně. Bílý plamen chtěl odpovědět, ale Karamelová ho předběhla. "Jsem si jistá, že si toho máte hodně co říct, ale my už musíme jít, do západu slunce nezbývá moč času" otočila se a odešla. Ledoocasá se opřela o bílého válečníka a zavřela oči. "Zasloužíš si to více něž všichni ostatní.. ale i tak, ani nevíš jak bych si přála vidět tu krásu Jeskyně předků. Všichni velitelé tam odstávají své životy a ty tam budeš!" vzdychla. Tuně do ní drkla nosem. "Hele, třeba taky někdy budeš mít možnost se tam jít podívat!"

Země byla studená a raní rosa stále ležela na stéblech trávy. V dálce byl vidět huňatý bílý kožich nasáklý rudými skrvami. Mladý válečník se pokusil pousmát, ale už na to neměl sílu. Jediné co řekl bylo "Brzy sama poznáš tu krásu" a pak naposledy zavřel oči.
Flag Counter
Flag Counter

Map


Aktivováno dne 9.5.2014