Únor 2015

Bonusová 13 kap. MÝTICKÝ

28. února 2015 v 21:46 NEW Clan
Zelenošedý léčitel si lehl n své staré místo. S povzdechnutím se vydal do říše snů. Hned poté co tam vztoupil uviděl hnědo-béžovou kočku stojící u řeky. Hned si ho všimla a rozběhěla se se ním. Mlčky se o něho otřela. "Už jsem starý. Nebude dlouho trvat a navždy se k tobě přidám" řekl Famfulín. Karamelová hvěda zklopila uši "Žíj dokud můžeš" odtáhla se. "Někde v našem klanu je nástupce Mýtického měsíce, ale nejdříve klan bude muset utrpět mnohé zraněné.. ale nikdy, nikdy nezanike. Nezajímá mne co ti duchové lesa tehdy řekly. Možná náš klan se rozpadá, ale jsme silní. Já ji věřím. Ještě není pozdě a ty to víš" podívala se na starého kamaráda s bolestí v očích. "Snažila jses" snažil se jí povzdubit. "Měla jsem být silnější.. dát klan více dokupy.." začala se chvět. "Mohla jsi utéct, ale ty jses postavila osudu a stala jses velitelkou, tou nejlepší jká mohla být" sedl si vedle ní. "A já říkám jen pravdu.." zašeptal. "Je mi to líto.. to jak jsem otce zklamala.. a tobě ublížila.." špitla. "Já jsem byl šťastný když jsi byla ty, věděl jsem že se vrátíš, věřil jsem ti, to přátelé dělávají". Karamelová to ze sebe setřesala jen jak to šlo a změnila téma "Je tu něco proč s tebou chci mluvit. Tím že Jasní jsou navždy mrtví není v lese rod který by zde vládnul. A teď máme šanci, vím že se narodí silní válečníci a schopní léčitelé, náš klan má šanci opět ovládnou les.. ale bude to těžké" vztala a usmála se "Těším se na tebe" pak zmizela
"Fanfulíne!" přiběhl světle šedý kocour "U starších válečníků se rozlízá nějáká vyrážka"
"Už du, už du.." řekl a opatrně vztal "Už jsem na to vše starý" stežoval si

Pověst Mýtického klanu III - Mýtický Měsíc

26. února 2015 v 20:19 NEW Clan
Ledoocasá zrovna přicházela ze hlídky u řeky když v tom kolem ní proběhlo několik nadšených koťat. Pelášili za zeleným kocourem, léčitelem Mýtického klanu, Fanfulínem. Musela se pousmát, slyšela že když byl ještě pozdní učedkík spadl do barvy ve městě a nikdy jí nesmyl. Proto i to legračníno jméno pomyslela si.

"Je vás tady více než jsem čekal" řekl překvapeně starý kocour. "Budeš nám vyprávět jak jsi slíbil?" mňouklo malé šedé kotě. "Mám spoutu zábavných zážitků kdy jsme s Karamelovou chodili lovit, ale tohle je mnohem zajímavější"

Flag Counter
Flag Counter

Map


Aktivováno dne 9.5.2014